Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сильні разом: у канівському дитсадку відбулося свято спорту, що об’єднало родини

Дата: 20.05.2026 14:45
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

З нагоди Міжнародного дня сім’ї у Канівському дошкільному закладі «Зайчик» відбулася Спартакіада «Тато, мама і я – спортивна сім’я» серед родин дошкільників нашої громади.

Метою заходу було не лише зміцнення здоров’я вихованців, а й об’єднання батьків та дітей навколо спільних перемог. Ніщо так не надихає дитину, як тато, що спритно долає перешкоди, мама, яка влучно влучає в ціль. Програма Спартакіади була насиченою і динамічною. Кожна команда, а їх було дев`ять, продемонстрували справжню витримку, взаємовиручку у таких естафетах: «Смуга перешкод», «Весела рівновага», «Стрибучий марафон», «Точний кидок», «Дружні перегони», «Сімейний драйв». Перемогла … дружба!

Команди родин Плисюк «Сильні разом» (ЗДО «Віночок»), Панченко «Дударчата» (ЗДО «Дударик»), Хижко «Білочка» (ЗДО «Білочка»), Доніни «Спритні зайчики» (ЗДО «Зайчик»), Морокови «Банда щастя» (ЗДО «Теремок»), Лизогуб «Сонячний драйв» (ЗДО «Сонечко»), Бойченко «Екстра-клас» (ЗДО «Дзвіночок»), Буднік «Міцні горішки» (ЗДО «Садко») продемонстрували волю до перемоги. Свято стало яскравим підтвердженням того, що наші вихованці разом з батьками найактивніші та найдружніші!

- Це свято вкотре довело, коли ми діємо разом – освітяни, батьки та діти – ми створюємо найкраще середовище для виховання щасливого покоління. Спартакіада завершилася яскравим спільним фото, де кожен учасник із гордістю тримав свою нагороду, - зазначає консультант ЦПРПП Вікторія Сапсай.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт